Estetická úprava obočí

Úprava tvaru obočí

Cílem je upravit tvar obočí s ohledem na tvar a rysy obličeje a vaše přání. Adekvátní tvar obočí vaši tvář oživí, rozzáří a zvýrazní díky vizuálnímu zvětšení očí nebo jejich „vyzdvižení“ (pokud jsou zapadlé).
Aby obočí získalo požadovaný tvar, je potřeba nejprve odstranit přebytečné chloupky pomocí pinzety nebo voskem.
Úprava voskem má nesporné výhody:

  • pomocí voskových proužků okamžitě dosáhneme požadovaného tvaru;
  • odstraní i ty nejkratší chloupky;
  • dlouhotrvající efekt.

Pinzetu používáme v případě, že máte alergii na vosk. Po úpravě obočí se může objevit lehké zarudnutí nebo otok. Jde o přirozenou reakci kůže, která během půl hodiny odezní.

logo-bhlogo-r

Barvení obočí

Pro doladění vzhledu vám doporučujeme obarvit vaše obočí. Záleží na efektu, který očekáváte – barvení je možné jak hennou, tak i klasickou barvou.

Barvení hennou

Hennou barvíme chloupky a kůži pod nimi a tím je zároveň posilujeme. Na pokožce henna vydrží 5 až 20 dní.
Největší výhodou této metody je přirozenost a bezpečnost. Henna je rozdrcený list Henovníku bílého. K přípravě tohoto prostředku se nepoužívají žádné další oxidanty a chemikálie. Nepoužíváme červenou hennu, ale hnědou. Můžete si vybrat z několika odstínů. Barvení hennou se doporučuje dívkám, které si nechávají narůst obočí kvůli následné změně tvaru, nebo nemohou/nechtějí podstoupit tetování obočí. Metoda je také vhodná pro dívky, kterým obočí příliš neroste. 24 hodin po nabarvení by obočí nemělo být navlhčeno.

Barvení hennou

Barvení barvou

Barvení barvou

Volba profesionální barvy může mít několik důvodů:

  • hypoalergenita;
  • šetrné působení na chloupky;
  • výdrž barvy až 4 týdny.

Moderní barviva nabízejí širokou škálu odstínů, které umožňují zvolit vhodný odstín k barvě vlasů a očí. Barva na obočí obsahuje barvící složku a 3 % oxidační emulze. Používáme barvy osvědčených výrobců, které nemají negativní vliv na pokožku (výjimkou je individuální nesnášenlivost obsažených složek).

Barvení barvou

Chcete podtrhnout svoji přirozenou krásu? Objednejte se ještě dnes!
Objednat se

Často kladené otázky

Jak dlouho trvá procedura?

Přibližně 30-40 minut.

avatarNelli

Jak dlouho vydrží výsledek?

To je velmi individuální. Úprava obočí voskem vydrží v průměru 2-4 týdny, v závislosti na struktuře chloupků. Obarvení hennou vydrží 5-25 dní, v závislosti na adekvátní péči a reakci vašeho těla.

avatarNelli