Lifting řas

K získání pronikavě dlouhých a výrazných řas bez každodenního použití řasenky nabízíme lifting řas keratinem. Tato technologie nejen že dodá řasám krásu, ale také je zregeneruje. Během liftingu řas keratinem se nanáší několik vrstev speciální směsi. Výsledkem jsou dlouhé, výrazné řasy. Keratin proniká hluboko do struktury řas a vyplňuje jejich mikrotrhlinky. Díky tomu jsou husté, hladké, lesklé a samy se natáčí – a to dokonce i když byly dříve rovné.

Účinky laminování řas

Řasy nasycené blahodárnými složkami a minerály jsou silnější, hustší a přirozeně se lesknou. Navíc si většina z vás pochvaluje také:

  • znatelné zrychlení růstu řas povzbuzením činnosti cibulek;
  • hustší řasy;
  • absenci alergických reakcí (s výjimkou individuální nesnášenlivosti některé složky);
  • struktura řasy se regeneruje a sílí;
  • absence jakéhokoliv nepohodlí – lifting ani neucítíte;
  • odpadají nevýhody užívání dekorativní kosmetiky.

Lifting řas

Doba trvání efektu liftingu řas je individuální. V průměru trvá až 2.5 měsíce. Řasy po procesu vypadají přirozeně a vy se tak nemusíte znepokojovat rozmazanou nebo opadanou řasenkou. Po liftingu řas neexistují žádná omezení vašeho obvyklého životního stylu – můžete se opalovat na pláži nebo v soláriu, koupat se v moři nebo v bazénu a používat kosmetiku. Dodatečné odstranění přebytečného keratinu po proceduře není nutné.

Chcete podtrhnout svoji přirozenou krásu? Objednejte se ještě dnes!
Objednat se

Často kladené otázky

Jaká jsou omezení? Potřebují řasy po laminování nějakou péči?

Během 24 hodin po proceduře se řasy nesmí namočit. Poté však můžete pokračovat ve svém obvyklém rytmu – koupat se, opalovat se, spát obličejem na polštáři, atd. Není třeba žádná další zvláštní péče.

avatarNelli

Existují nějaké kontraindikace pro proceduru?

Procedura je bezpečná, ale kontraindikace existují: jakékoli oční onemocnění, zvýšená citlivost očí. Během těhotenství a kojení není vhodné proceduru podstupovat, protože se laminace řas nemusí „uchytit“. Proto mějte na paměti, že se výsledný efekt může v těchto případech mírně lišit od standardního.

avatarNelli

Je procedura laminování řas bezpečná?

Lepidla a směsi pro laminování řas jsou dermatologicky testovány a jakékoliv riziko újmy je tak minimalizováno. Avšak existuje takzvaná individuální nesnášenlivost vůči různým vnějším faktorům.

avatarNelli

Nevypadají mi moje vlastní řasy?

Vaše řasy nevypadají, nepokazí se a ani se nepolámou. Laminování je bezpečná a prospěšná procedura.

avatarNelli