Odstranění permanentního make-upu

Vzhledem k trvanlivosti permanentního make-upu je jeho odstranění dosti obtížné. Chirurgické metody (odstranění laserem, dermabraze, kryochirurgie) si jsou však schopny s tímto úkolem poradit. Na druhé straně je zde ale vysoká pravděpodobnost poranění pokožky a tvorba jizev a šrámů. Odstranění permanentního make-upu chemicky je mírné a bezpečné. Pokud se rozhodnete make-up odstranit, měly byste k výběru metody odstranění přistupovat s rozvahou.
V současnosti jsou jedněmi z nejúčinnějších preparátů chemického odstranění Remover I a Remover II, které vyvinuli specialisté z kosmetického vědecko-výzkumného centra CRC. Odstranění permanentního make-upu pomocí Removeru CRC zabere 6 týdnů až 12 měsíců. Po aplikaci dochází k postupnému narušení kožní tkáně, čímž barevný pigment postupně ztrácí svůj kontrast, dokud zcela nezmizí.

Výhody

Remover CRC se vyznačuje následujícími výhodami:

  • jeden z nejšetrnějších preparátů na odstranění perm. make-upu a tetování;
  • celá procedura zabere méně než 1 hodinu;
  • bez nepříjemných pocitů;
  • neobsahuje karcinogeny;
  • nezanechává chemické popáleniny nebo pigmentové skvrny;
  • zvládá odstranit libovolné odstíny a druhy pigmentů.

Odstranění permanentního make-upu

Máte otázky? Napište nám a my vám zavoláme!


Často kladené otázky

Je odstranění permanentního make-upu pomocí Tattoo Remover CRC bolestivé?

Ne více, než aplikace permanentního make-upu. Obvykle spíše méně bolestivé kvůli malému počtu úkonů. Celkově může být procedura nepříjemná, ale nikoli bolestivá.

avatarDaria

Je procedura sterilní?

Samozřejmě. Pro odstranění permanentního make-upu používáme pouze sterilní materiály, které vždy bezpodmínečně rozbalujeme ve vaší přítomnosti. Všechny ostatní pomůcky jsou používány v souladu s pravidly hygieny a sterilizace.

avatarDaria

Jak často je nutné opakovat proceduru?

Procedury se provádějí v intervalu 2 – 2.5 měsíce.

avatarDaria

Kolik procedur budu potřebovat?

Záleží na tom, jak vypadá váš permanentní make-up v počáteční fázi. V průměru jsou zapotřebí 2-4 procedury, ale je to velmi individuální. Nejvyšší počet procedur pro odstranění je 4-7.

avatarDaria