fbpx

3D Vláskování Obočí Praha

Máte řídké, tenké nebo nepravidelně rostlé obočí? Proč byste měly tuto permanentní metodu obočí vyzkoušet? Protože je 3D vláskování obočí nejlepší technikou pro vytvoření věrné imitace chloupků v obočí. A navíc je bezbolestná!

 

Co 3D vláskování obočí znamená?

Metoda není označována jako „3D“ náhodou – při vláskování, které spočívá v aplikaci barvy do povrchové vrstvy pokožky, skutečně dosáhneme trojrozměrného efektu.

 • Vytvoření 3D efektu je dosaženo použitím ručního pera, do kterého se vkládají tenké čepelky.
 • Dokonale trojrozměrný vzhled obočí podporuje vykreslování pigmenty dvou a více různých barevných tónů.

Obočí bude vypadat jako vaše opravdové.

Tetování obočí vláskováním – Úpravy i celkové rekonstrukce

3D vláskování není určeno jen pro ženy, kterým chybí v obočí pár chloupků či potřebují mírně poupravit tvar. S jeho pomocí je možné provést i celkovou rekonstrukci. Modelaci 3D obočí nejvíce oceňují například ženy po chemoterapii, kterým nové obočí vrací ztracené sebevědomí a dodává dobrý pocit. Obočí může vypadávat také při poruchách štítné žlázy, ale i dalších onemocněních.

Technika pudrové obočí

Na čem záleží nejvíce?

Technika microblading

Na zručnosti a technologiích! Pro provádění metody 3D vláskování máme k dispozici nástroj – ruční pero, které díky své ostré tenké hraně dokáže precizně vykreslit každý chloupek zvlášť. Ale skvělý výsledek daleko více závisí na odbornosti osoby, která metodu vláskování obočí provádí, na jejích zkušenostech, šikovnosti rukou i míře estetického cítění.

V kosmetickém salónu Radchenko D. Permanent Cosmetics provádí úpravu obočí vláskováním Daria Radchenko, specialistka na permanentní make-up.

Vaše spokojenost je zaručena i díky kvalitní přípravě ještě před vláskováním: vždy mu předchází náčrt vašeho budoucího obočí, který se dále upravuje tak dlouho, dokud nejste s návrhem barvy a tvaru na 100% spokojená. Teprve pak přistupujeme k samotné proceduře.

Jak u nás probíhá metoda vláskování obočí?

Dodržujeme následující postup:

 1. Promluvíme si s vámi o vaší představě a doporučíme nejvhodnější techniku vykreslení obočí.
 2. Připravíme náčrt tvaru a barvy, který společně s vámi upravujeme tak dlouho, dokud ho neschválíte.
 3. Naneseme znecitlivující krém, který necháme chvíli působit.
 4. Vykreslíme obočí metodou vláskování.
 5. Nakonec naneseme antiseptický prostředek a poučíme vás o následné péči a případné korekci.

 

Technika microblading

Jak moc bolestivé to je?

Před procedurou aplikujeme anestezii ve formě znecitlivující masti s obsahem lidokainu, který výrazně potlačí bolest i nepříjemné pocity. Není proto žádný důvod čehokoli se obávat.

Pozor! Pokud jste alergická na lidokain, nezapomeňte nám to oznámit.

Jak dlouho to vydrží?

 • Standardní doba výdrže je 12 až 18 měsíců. Obvykle chodí klientky na doplnění po 12 měsících.
 • Na starší, nebo suché pleti vydrží 3D obočí déle.
 • Na mladší, nebo mastné pleti je trvanlivost kratší.
 • Pro prodloužení výdrže nepoužívejte na oblast obočí kosmetické přípravky s obsahem AHA kyselin (přípravky s exfoliačním účinkem) a chraňte obočí krémem s UV ochranou.

Objednejte se k nám na vláskování obočí!

Kromě vláskování obočí provádíme také jejich estetickou úpravu, permanentní make-up rtů a očních linek, lifting řas a jejich prodlužování.

Volné termíny najdete v našem online systému, prostřednictvím kterého si můžete ten svůj rovnou i zamluvit. Nejste-li si čímkoli jistá, neváhejte nám ještě před objednáním zavolat či napsat. Rády vám vše vysvětlíme.

Chcete podtrhnout svoji přirozenou krásu? Objednejte se ještě dnes!
Objednat se

Často kladené otázky

Jak dlouho procedura trvá?

Procedura obvykle trvá 1.5 až 2 hodiny, v závislosti na oblasti nanášení make-upu a zvolené metodě.

avatarDaria

Je aplikace permanentního make-upu bolestivá?

Roli hraje především práh vaší bolestivosti. Před provedením procedury se na danou oblast nanese anestetický krém, díky kterému je bolest redukována na minimum.

avatarDaria

Jak dlouho to vydrží?

Permanentní make-up vydrží zpravidla od jednoho do dvou let. Ale nikdo vám nemůže toto období přesně zaručit. Vše záleží na typu pokožky, věku, imunitě, barvě pigmentu, aplikační technice a dokonce i životním stylu. Aby permanentní make-up vypadal skvěle, musí se pravidelně obnovovat.

avatarDaria

Je k proceduře nutná speciální příprava?

Nevyžaduje se žádná příprava. V případě permanentního make-upu obočí nepotřebujete ani vytrhat obočí. My vám ho sami upravíme, pokud se neshoduje s požadovaným tvarem.

avatarDaria

Je možné podstoupit permanentní make-up během těhotenství nebo kojení?

Proceduru provádíme během těhotenství pouze se souhlasem vašeho lékaře. Během kojení je aplikace permanentního make-upu nevhodná, protože hladina hormonů není stabilní, pigment se hůře uchycuje a možná by byla třeba více než jedna korekce. Permanentní make-up se provádí ideálně 2-3 měsíce po období kojení.

avatarDaria