fbpx

Čepelkování Obočí Praha

Čepelkování obočí – to je moderní metoda aplikace permanentního make-upu, která umožňuje věrně, ale přirozeně imitovat vaše obočí. S pomocí revoluční čepelky jsme schopni precizně dokreslit chybějící chloupky, nebo dokonce vymodelovat celé obočí od nuly tak, že bude skutečně vypadat, jako by bylo vaše.

Čepelkování obočí u nás nebolí a vydrží vám až 18 měsíců

Metoda je prakticky neinvazivní, protože čepelka, s pomocí které vpravujeme barvu, se dostává do kůže pouze povrchově. Pro váš maximální komfort nanášíme na ošetřovanou oblast znecitlivující krém, který minimalizuje bolest i nepříjemné pocity.
Obočí je hotové během jediné návštěvy a při správné péči vydrží 12-18 měsíců (pak se začne zvolna vytrácet). Následná péče není nijak náročná ani obtěžující. Během hojení je například důležité vyvarovat se trhání stroupků a během celého roku chránit obočí před sluncem, aby se zamezilo předčasnému blednutí.

Technika pudrové obočí

Pro koho je čepelková metoda obočí vhodná?

Technika microblading

Trápí vás některý z následujících problémů?

  • řídké obočí
  • neodborně vytrhané obočí, které nedorůstá
  • vypadané obočí po nemoci či léčbě
  • nápadný rozdíl mezi pravým a levým obočím
  • nespokojenost s přirozeným tvarem obočí
  • zcela chybějící obočí

S pomocí tenké čepelky lze dokreslit každý chloupek zvlášť. Výsledkem je věrná rekonstrukce prořídlých částí, nebo remodelace zcela chybějícího obočí. Přirozenosti dosáhneme i výběrem vhodného odstínu, který koresponduje s barvou vlasů. Po zhojení následuje korekce.

 

Technika microblading

Objednat se k nám je velmi snadné!

Kromě čepelkování obočí provádíme také jejich estetickou úpravu, permanentní make-up rtů a očních linek, lifting řas a jejich prodlužování.

Nejste si jistá, jestli je čepelkování obočí tím nejlepším řešením právě pro vás? Máte obavy z výsledku? Všechno vám rádi vysvětlíme – zavolejte nám nebo nám napište dotaz na Facebooku či do e-mailu. Chcete-li si rovnou zamluvit termín a nechat provést předběžný náčrt vašeho nového obočí, objednejte se pohodlně online pomocí našeho objednávkového systému!

Chcete podtrhnout svoji přirozenou krásu? Objednejte se ještě dnes!
Objednat se

Často kladené otázky

Jak dlouho procedura trvá?

Procedura obvykle trvá 1.5 až 2 hodiny, v závislosti na oblasti nanášení make-upu a zvolené metodě.

avatarDaria

Je aplikace permanentního make-upu bolestivá?

Roli hraje především práh vaší bolestivosti. Před provedením procedury se na danou oblast nanese anestetický krém, díky kterému je bolest redukována na minimum.

avatarDaria

Jak dlouho to vydrží?

Permanentní make-up vydrží zpravidla od jednoho do dvou let. Ale nikdo vám nemůže toto období přesně zaručit. Vše záleží na typu pokožky, věku, imunitě, barvě pigmentu, aplikační technice a dokonce i životním stylu. Aby permanentní make-up vypadal skvěle, musí se pravidelně obnovovat.

avatarDaria

Je k proceduře nutná speciální příprava?

Nevyžaduje se žádná příprava. V případě permanentního make-upu obočí nepotřebujete ani vytrhat obočí. My vám ho sami upravíme, pokud se neshoduje s požadovaným tvarem.

avatarDaria

Je možné podstoupit permanentní make-up během těhotenství nebo kojení?

Proceduru provádíme během těhotenství pouze se souhlasem vašeho lékaře. Během kojení je aplikace permanentního make-upu nevhodná, protože hladina hormonů není stabilní, pigment se hůře uchycuje a možná by byla třeba více než jedna korekce. Permanentní make-up se provádí ideálně 2-3 měsíce po období kojení.

avatarDaria