fbpx

Lifting Řas Praha

K získání dlouhých a výrazných řas bez nutnosti použití řasenky nabízíme lifting řas keratinem. Během této šetrné relaxační procedury nanášíme na vaše odlíčené řasy několik vrstev speciální směsi, která obsahuje tělu vlastní složku – keratin. Tato směs nejenže dodá řasám délku, objem a svůdné natočení, ale také je zregeneruje a vyživí.

Řasy, které jste měly poničené například vlivem neprofesionálního prodlužování řas, tak znovu získají svůj zdravý vzhled a začnou rychleji růst. Keratin proniká hluboko do struktury řas a vyplňuje jejich mikrotrhlinky. Právě díky tomu jsou husté, hladké, lesklé a samy se natáčí – a to dokonce, i když byly dříve rovné a nepoddajné.

Lifting řas doporučujeme ženám, které preferují přirozený svěží vzhled, nebo chtějí dát do pořádku své poškozené řasy. Efekt prodloužených a natočených řas vydrží až 6 týdnů, poté je třeba vzhledem k přirozené výměně řas ošetření zopakovat. Pro co nejtrvanlivější výsledek se 2 dny po aplikaci vyhněte sauně, nebo pobytu v páře.

Účinky Laminace Řas / Lash Liftingu

Řasy nasycené blahodárnými složkami a minerály jsou silnější, hustší a přirozeně se lesknou. Navíc si většina z vás pochvaluje:

  • znatelné zrychlení růstu řas díky povzbuzení činnosti cibulek
  • hustší řasy, které viditelně zesílí
  • absenci alergických reakcí (s výjimkou individuální nesnášenlivosti některé složky)
  • absenci jakéhokoliv nepohodlí – lifting na řasách necítíte
  • odpadají nevýhody užívání dekorativní kosmetiky

 

Zavítejte do našeho salonu specializovaného na permanentní make up, lifting a prodlužování řas a úpravu obočí. Rády s vámi vše nejprve zkonzultujeme a dohodneme se na termínu sezení.

Lifting řas

Doba trvání efektu liftingu řas je individuální. V průměru trvá až 2.5 měsíce. Řasy po procesu vypadají přirozeně a vy se tak nemusíte znepokojovat rozmazanou nebo opadanou řasenkou. Po liftingu řas neexistují žádná omezení vašeho obvyklého životního stylu – můžete se opalovat na pláži nebo v soláriu, koupat se v moři nebo v bazénu a používat kosmetiku. Dodatečné odstranění přebytečného keratinu po proceduře není nutné.

Chcete podtrhnout svoji přirozenou krásu? Objednejte se ještě dnes!
Objednat se

Často kladené otázky

Jaká jsou omezení? Potřebují řasy po laminování nějakou péči?

Během 24 hodin po proceduře se řasy nesmí namočit. Poté však můžete pokračovat ve svém obvyklém rytmu – koupat se, opalovat se, spát obličejem na polštáři, atd. Není třeba žádná další zvláštní péče.

avatarNelli

Existují nějaké kontraindikace pro proceduru?

Procedura je bezpečná, ale kontraindikace existují: jakékoli oční onemocnění, zvýšená citlivost očí. Během těhotenství a kojení není vhodné proceduru podstupovat, protože se laminace řas nemusí „uchytit“. Proto mějte na paměti, že se výsledný efekt může v těchto případech mírně lišit od standardního.

avatarNelli

Je procedura laminování řas bezpečná?

Lepidla a směsi pro laminování řas jsou dermatologicky testovány a jakékoliv riziko újmy je tak minimalizováno. Avšak existuje takzvaná individuální nesnášenlivost vůči různým vnějším faktorům.

avatarNelli

Nevypadají mi moje vlastní řasy?

Vaše řasy nevypadají, nepokazí se a ani se nepolámou. Laminování je bezpečná a prospěšná procedura.

avatarNelli