Odstranění Permanentního Make-Upu Praha

Pokud se rozhodnete pro odstranění permanentní make-upu, měly byste k výběru metody odstranění přistupovat s rozvahou. V případě, že se chcete zbavit permanentního make-upu z toho důvodu, že nebylo splněno vaše očekávání ohledně výsledného vzhledu, zvažte nejprve jeho profesionální úpravu nebo předělání. Vzhledem k trvanlivosti permanentního make-upu je jeho odstranění dosti obtížné a nemusí se obejít bez trvalých následků estetického charakteru.

Chirurgické metody (odstranění laserem, dermabraze, kryochirurgie) sice odstraní permanentní make-up spolehlivě, ale bohužel je zde vysoká pravděpodobnost poranění pokožky a tvorba jizev. Vhodnější je přistoupit k odstranění s pomocí speciálního přípravku, který sice přináší výsledky po delší době, zato je jeho působení šetrnější a je zcela bezpečné.

Jedněmi z nejúčinnějších preparátů pro chemické odstranění permanentního make-upu obočí, očních linek nebo rtů jsou přípravky Remover I a Remover II, které byly vyvinuty specialisty z kosmetického vědecko-výzkumného centra CRC. Odstranění permanentního make-upu pomocí Removeru CRC zabere 6 týdnů až 12 měsíců. Při aplikaci dochází k biochemickému procesu, který vyvolá postupné narušení kožní tkáně. Barevný pigment díky tomu postupně ztrácí svoji intenzitu, dokud zcela nezmizí.

S přípravkem Remover CRC smí pracovat pouze profesionálně vyškolená osoba! Do našich rukou se tedy můžete svěřit zcela bez obav.

Výhody odstranění permanentního make-upu s pomocí přípravku Remover CRC

  • jeden z nejšetrnějších preparátů na odstranění permanentního make-upu a tetování
  • celá procedura zabere méně než 1 hodinu
  • bez bolesti i jakýchkoli nepříjemných pocitů
  • neobsahuje karcinogeny
  • nezanechává chemické popáleniny nebo pigmentové skvrny
  • zvládá odstranit libovolné odstíny a druhy pigmentů
  • jeho použití je výrazně levnější než využití chirurgických metod

 

Ráda byste se zbavila starého, nebo nepovedeného permanentního make-upu? U nás máte záruku individuálního přístupu za použití nejmodernějších technologií. Neopakujte podruhé stejnou chybu a objednejte se k nám na konzultaci.

Odstranění permanentního make-upu

Máte otázky? Napište nám a my vám zavoláme!


Často kladené otázky

Je odstranění permanentního make-upu pomocí Tattoo Remover CRC bolestivé?

Ne více, než aplikace permanentního make-upu. Obvykle spíše méně bolestivé kvůli malému počtu úkonů. Celkově může být procedura nepříjemná, ale nikoli bolestivá.

avatarDaria

Je procedura sterilní?

Samozřejmě. Pro odstranění permanentního make-upu používáme pouze sterilní materiály, které vždy bezpodmínečně rozbalujeme ve vaší přítomnosti. Všechny ostatní pomůcky jsou používány v souladu s pravidly hygieny a sterilizace.

avatarDaria

Jak často je nutné opakovat proceduru?

Procedury se provádějí v intervalu 2 – 2.5 měsíce.

avatarDaria

Kolik procedur budu potřebovat?

Záleží na tom, jak vypadá váš permanentní make-up v počáteční fázi. V průměru jsou zapotřebí 2-4 procedury, ale je to velmi individuální. Nejvyšší počet procedur pro odstranění je 4-7.

avatarDaria